• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak informuje policja z Vancouver, dzisiejszego poranka na planie Deadpoola 2 doszło do wypadku, w którego wyniku zginęła jedna z kaskaderek. Naoczni świadkowie w lokalnych mediach mówili, że kobieta czterokrotnie wykonała swoją scenę motocyklowego pościgu perfekcyjnie, lecz za piątym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ścianę znajdującego się nieopodal Shaw Tower. Póki co tożsamość tragicznie zmarłej oraz dalsze szczegoły wypadku nie zostały ujawnione.

W oświadczeniu studia 20th Century Fox mozemy przeczytać:

Jesteśmy głeboko poruszeni wypadkiem, do którego doszło dzisiaj na planie Deadpoola 2. Nasze serca i modlitwy skierowane są ku rodzinie i znajomym zmarłej członkini naszej załogi.

 

Produkcja filmu rozpoczęła się późnym czerwcem tego roku. Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiada David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie został duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy Josha Brolina w roli Cable’a i Zazie Beetz, która wcieli się w Domino. Niedawno do tego grona dołączył Jack Kesy, któremu ma przypaść rola złoczyńcy o imieniu Black Tom oraz Shiori Kutsnuna. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 1 czerwca 2018 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com  / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.