• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney nie ustaje w nabijaniu swoich sakiewek pełnych monet i kręceniu kolejnych wersji live-action uwielbianych przez nas animacji. Jednym z tych filmów jest Christopher Robin, który opowie o dorosłych perypetiach przyjaciela Kubusia Puchatka, Krzysia. Wcielić ma się w niego Ewan McGregor, a w roli jego żony partnerować mu będzie Hayley Atwell. Dziś ogłoszono także, którzy aktorzy najprawdopodobniej podłożą swoje głosy do postaci wygenerowanych za pomocą technologii komputerowej. 

Według doniesień That Hashtag Show, w roli Kubusia Puchatka usłyszymy Jima Cummingsa, który kolejny raz wcieli się w misia o małym rozumku. Wiecznie zdołowanego Klapouchego zagrać ma Brad Garret, wielokrotnie nagradzany za rolę w serialu Wszyscy kochają Raymonda. Z kolei Alan Tudyk, który wystąpił w Łotrze 1 w roli K-2SO podłożyć ma swój głos zwariowanemu Tygrysowi. Oprócz przyjacieli ze Stumilowego Lasu mówi się także o zaangażowaniu nowych członków obsady do człowieczych ról. Mark Gatiss, znany z serialu Sherlock prawdopodobnie wcieli się w Keitha, szefa głównego bohatera, a Bronte Carmichael w córkę Christopera, Madeline. 

Fot. mat. prasowe

Reżyserem filmu będzie Marc Forster (World War Z). Christopher Robin skupi się na dorosłym życiu człowieka, którego dzieciństwo stało się dla jego ojca inspiracją do napisania serii książek o Kubusiu Puchatku. Opowie o dorosłym Christopherze, który utracił wyobraźnię oraz wszelką radość, dlatego Kubuś Puchatek i jego przyjaciele odwiedzą go ponownie, aby wskrzesić w nim magię Stumilowego Lasu. Póki co, film jest obecnie w fazie preprodukcji i nie ma ustalonej daty premiery.

Przypominamy, ze tego filmu nie należy mylić z Goodbye Christopher Robin, który opowie o dzieciństwie tytułowego bohatera oraz jego relacji z ojcem. Reżyserem tej produkcji jest Simon Curtis (Mój tydzień z Marilyn), a w obsadzie znaleźli się: m.in. Domhnall Gleeson, Margot Robbie i Kelly McDonald. 

Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.