• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, do sieci trafił pełny zwiastun pierwszego filmu Aarona Sorkina, scenarzysty Social Network. W jego reżyserskim debiucie, Molly's Game, główną rolę zagra Jessica Chastain. Po zwiastunie można powiedzieć, że jej bohaterka w świecie hazardu odnajduje się niczym protagonistka utworu The Jack od AC/DC. Czy rudowłosa piękność tą kreacją zagwarantuje sobie Nagrodę Akademii? Szanse są spore!

Główna bohaterka Molly's Game od małego po mistrzowsku jeździła na nartach, zaś w wieku dwudziestu jeden lat rozpoczęła zupełnie innego rodzaju karierę. Na rzecz ukończenia studiów zrezygnowała z udziału w Olimpiadzie, a następnie zrobiła sobie rok przerwy i wyprowadziła się do Los Angeles, gdzie zarabiała jako... kelnerka. Dzięki smykałce do biznesu przez kolejnych osiem lat zarabiała miliony na wysokostawkowym pokerze, nim zainteresowało się nią FBI. 

Oprócz Chastain w filmie zagrają m.in. Kevin Costner, Michael Cera czy Idris Elba. Pełny trailer produkcji ma zostać zaprezentowany jutro. Premiera obrazu w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 22 listopada. Nie wiemy jeszcze na razie nic na temat premiery polskiej. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustarcja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.