• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Tyle mówiło się dwa lata temu o pożegnaniu Daniela Craiga z rolą Bonda. Wypatrywano co już nowych kandydatów, jednak producenci serii dalej chcieli Daniela Craiga. Dlatego mimo wcześniejszych, dość radykalnych zapowiedzi, że to koniec, dłuższy czas spekulowano, że na 25. część serii brytyjski gwiazdor jednak powróci. Powróci, bo sam wczoraj ogłosił to oficjalnie. W telewizyjnym programie Stephena Colberta.

Zobacz również: Bond 25 z oficjalną datą premiery!

Aktor od razu jednak zastrzegł, że powróci do roli po raz ostatni, co kłóci się z poprzedimi doniesieniami ,jakoby proponowano mu kontrakt jescze na dwa filmy. Stwierdził że chciałby pożegnać się z rolą w wielkim stylu, co przywodzi na myśl dość chłodne przyjęcie ostatniego występu, Spectre.

fot. kadr z filmu Spectre

Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych poza Craigiem, potwierdzonych nazwisk w obsadzie, jednak ostatnio w mediach pojawiła się plotka jakoby tym roboczym był Shatterhand. Pisaniem skryptu zajmą sie, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku.

źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: MGM

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.