• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Stan Lee - scenarzysta, producent i rysownik komiksowy odpowiedzialny za stworzenie wielu postaci Marvela - zostanie wyróżniony podczas Extraordinary: Stan Lee. To wydarzenie zaplanowane zostało na 22 sierpnia i właśnie wtedy wiele gwiazd wyrazi swój szacunek oraz uznanie dla niesamowitej kariery tego człowieka. W wywiadzie udzielonym SyFy Wire, Stan Lee ujawnił też, że chciałby ujrzeć na dużym ekranie film poświęcony wyłącznie postaci Srebrnego Surfera:

Jego chciałbym jeszcze zobaczyć. Jest najbardziej filozoficzną ze wszystkich postaci, nad którymi pracowałem. Mam też pomysł na swoją rolę epizodyczną w takim filmie.

Norin Radd, zwany też Srebrnym Surferem, pojawił się po raz pierwszy w 48. zeszycie komiksu Fantastic Four. Na dużym ekranie mogliśmy go ujrzeć w filmie Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera w reżyserii Tima Story'ego. W postać wcielił się wówczas Doug Jones, natomiast w procesie postprodukcji dodano mu głos Laurence'a Fishburne'a. Obecnie prawa do Srebrnego Surfera oraz członków Fantastycznej Czwórki posiada wytwórnia 20th Century Fox i trwają teraz prace nad obrazem, w którym zobaczymy Doktora Dooma (reż. Noah Hawley). Nie wiadomo, czy w przyszłości otrzymamy kolejny film o superbohaterze przemierzającym przestrzeń kosmiczną na desce surfingowej.

StanLeeSilverSurferFot. Marvel

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.