• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Według portalu Variety, Amazon Studios i wytwórnia Scott Free należąca do Ridley'a Scotta zrealizuje film na podstawie książki Peternelle van Arsdale zatytułowanej The Beast is an Animal. Obecnie trwają negocjacje z duetem Bert & Bertie (Dance Camp), którzy mieliby wyreżyserować ów projekt. Co ciekawe, zostali oni także zaangażowani przez Amazon do pracy nad Troupe Zero. Nie ogłoszono jeszcze obsady filmu The Beast is an Animal ani daty premiery widowiska. Amazon Studios przedstawiło jednak krótki opis fabuły:

Alys miała siedem lat, gdy po raz pierwszy ujrzała zjadaczy ludzkich dusz - siostry bliźniaczki, które zostały porzucone przez ojca i wyewoluowały w coś, co nie przypomina już człowieka. Z chwilą ataku na wieś, bohaterka zostaje oszczędzona i wysłana do sąsiedniej miejscowości, której mieszkańcy żyją w strach przed potworami oraz kontrolującą ich Bestią. Sama Alys wydaje się czuć pewnego rodzaju więź z pożeraczkami dusz. Posiada także tajemnicze zdolności, o których boi się komukolwiek powiedzieć, by nie zostać uznana za wiedźmę. Z chwilą pojawienia się kolejnej katastrofy, dziewczyna udaje się w najmroczniejszą część lasu, aby znaleźć sposób na ocalenie świata oraz samej siebie.

the beast is an animalFot. Materiały prasowe

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Laurie Forest/Twitter

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.