• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawił się zwiastun filmu Manhunt. Jest to najnowszy film Johna Woo oraz powrót słynnego reżysera do kina akcji i sensacyjnego, a więc gatunków, na których kształt wpłynął swoimi produkcjami w ogromny sposób. Co ciekawe, w trailerze da się zauważyć, że produkcja stanowić będzie też powrót do klasycznych elementów stylu reżysera. Widzimy krwawe i spektakularne sekwencje strzelanin, liczne slow motion, ba, są nawet białe gołębie! 

Nowy film twórcy Płatnego zabójcy jest adaptacją japońskiej powieści Kimi yo Fundo no Kawa o Watare Yuko Nishimury. Manhunt opowie o prokuratorze, który zostaje oskarżony o potworne zbrodnie i postanawia oczyścić swoje imię z zarzutów.

Zobacz również: TOP 30 - Najlepsze filmy akcji w historii

Obsada produkcji jest międzynarodowa. W Manhunt dominują Japończycy (Masaharu Fukuyama, Tao Okamoto, Jun Kunimura), ale są również Chińczycy (Zhang Hanyu, Qi Wei) oraz Koreanka Ji-won Ha.

Manhunt światową premierę będzie miał już niedługo, bo podczas Międzynarodowego Festiwalu w Wenecji (30.08-9.09). W dystrybucji kinowej w Chinach trafi 16 lutego 2018 roku. Film nie ma obecnie daty polskiej premiery.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Manhunt

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.