• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Odkąd potwierdzono, że będzie on reżyserem filmu Shazam, David F. Sandberg otwarcie przyznawał o ograniczonej wiedzy na temat bohatera obdarzonego niezwykłą mocą. W wywiadzie udzielonym Film Riot wypowiedział się na temat czytania komiksów poświęconych temu superbohaterowi. Potwierdził też istnienie gotowego scenariusza, a film o Shazamie ma być następnym w kolejce do wyprodukowania:

Jest gotowy scenariusz. [...] Będzie to następny film DC, jaki zostanie nakręcony.

Sandberg odpowiedział także na pytanie dotyczące tego, jaki komiks czyta w celu zaznajomienia się z postacią:

Zapoznaje się ze wszystkimi. Niektóre z najstarszych zeszytów są dosyć zabawne. Shazam walczy tam chociażby z Hitlerem. Jest to możliwe w związku z tym, że postać istnieje od lat 40., podobnie jak Superman. Jest sporo do przeczytania i to jest bardzo interesujące, bowiem mam okazję zapoznać się z różnymi podejściami do przedstawienia jego pochodzenia. Wiecie, jest wersja w stylu Geoffa Johnsa, nieco odmienna, a także taka dosyć stara.

Potwierdzając doniesienia o braku Black Adama, którego miał zagrać Dwayne Johnson, Sandberg przyznał, że w niektórych wersjach scenariusza uwzględniano tego złoczyńcę:

Były wcześniej wariacje scenariusza, jeszcze zanim przybyłem, w których Black Adam raz był, a innym razem go nie było w opowieści. Teraz jednak będzie to film poświęcony Shazamowi.

Zobacz również: Shazam porzuci mroczny klimat filmów DC

PowerofShazamFot. DC Comics

Dwayne Johnson, który w DC Extended Universe sportretuje postać Black Adama, nie pojawi się w filmie Shazam!. Jego bohater otrzyma swój solowy film, a Shazam będzie musiał stanąć w szranki z innym złoczyńcą komiksowego świata DC Comics. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły fabuł obu produkcji. Nie znamy też odtwórcy głównej (a raczej głównych) roli w filmie Shazam!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.