• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Trwają prace nad nadchodzącym filmem o Hanie Solo, a reżyser Ron Howard dzieli się kolejnym zdjęciem z planu. Tym razem zapowiada on obecność Galaktycznego Imperium w historii o najsłynniejszym przemytniku w uniwersum Gwiezdnych wojen. Nie jest niestety znany kontekst tego zdjęcia, które przedstawiająca hełm żołnierza stacjonującego na Gwieździe Śmierci. Pod udostępnionym materiałem umieszczono za to podpis brzmiący: "Imperium odgrywa ważną rolę".

Zobacz również: Chewbacca atakuje Emilię Clarke a Ron Howard dzieli się kolejnym zdjęciem z planu filmu o Hanie Solo!

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.