• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Chris Columbus, scenarzysta m.in. Goonies Gremliny rozrabiają, a także reżyser m.in. dwóch części Harry'ego Pottera oraz Kevina samego w domu,  w najnowszym wywiadzie dla SlashFilm wyznał, że skończył pisać scenariusz do trzeciej części przygód o Gremlinach. Nowy film prawdopodobnie skupi się na próbie zabicia przesłodkiego Gizmo, aby ocalić ludzkość przed Gremlinami, które jest w stanie stworzyć.

Jestem bardzo dumny z tego scenariusza. Jest mroczny i zawiera liczne zwroty akcji. Teraz wszystko zależy od budżetu, jaki otrzymamy, wtedy dopiero będziemy wiedzieć, kiedy rozpoczniemy zdjęcia. W scenariuszu tym chciałem powrócić do klimatu z pierwszej części. Bardzo łatwo przyszło mi ponowne wniknięcie do tego świata i ponowne pisanie o nim, więc mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy ten film.

Gremliny Gizmofot. Warner Bros.

Zobacz również: Ready Player One - pierwsze spojrzenie na Olivię Cooke jako Art3mis!

Ponadto twórca Gremlinów zapewnił, że w najnowszej produkcji efekty CGI będą wykorzystywane w bardzo małym stopniu. Gremliny wciąż będą kukiełkami, a CGI pomoże tylko lepiej ożywić marionetki.

Początkowo wytwórnia Warner Bros. planowała stworzyć reboot, a na stanowisko scenarzysty zatrudniła Carla Ellswortha (Ostatni dom po lewej). Jednak na scenę wkroczył Columbus i zamienił całe przedsięwzięcie w bezpośrednią kontynuację pierwszej i drugiej części. Columbus prawdopodobnie nie zasiądzie na stołku reżyserskim, ale na pewno, wraz ze Stevenem Spielbergiem, będzie producentem filmu.

Pierwsza część Gremlinów, w reżyserii Joe Dantego, opanowała kina w 1984 roku, zarabiając 153 miliony $. Druga część filmu, która pojawiła się w 1990 roku, nie była aż tak dochodowa, niemniej jednak nadal był to sukces.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.