• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

James Gunn otrzymał od Kevina Feige - prezes Marvel Studios - zielone światło na stworzenie scenariusza i nakręcenie trzeciej odsłony Strażników Galaktyki. Co więcej, będzie on także odpowiedzialny za kosmiczny segment filmów z Kinowego Uniwersum Marvela oraz zdecyduje, które produkcje rozgrywać się będą w tym obszarze. Wielu fanów zaczęło się jednak obawiać tego, że przyszłe filmy będą zbyt podobne do Strażników Galaktyki. Tak oto Gunn skomentował całą sprawę:

Nie sądzę, by tak było. Liczę jednak na to, że każdy film Kinowego Uniwersum Marvela będzie posiadał unikalny i odrębny ton. Mamy produkcję Jamesa Gunna, która różni się od tej przygotowanej przez Ryana Coglera, a ta z kolei wygląda inaczej niż film Taiki Waititi. Uważam, że konkretne filmy mogą odszukać własny gatunek i stworzyć odpowiednią jakość, zwłaszcza, gdy wielu czytało komiksy Marvela w młodości. Co więcej, większość scenarzystów i rysowników wprowadziło nawet własny styl do każdej historii.

starbrand mcu cosmic james gunnFot. Marvel

Źródło: ComicBookMovies.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.