• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Opublikowano plakat oraz międzynarodowy zwiastun sequela filmu Skyline z 2010 roku, którego tytuł brzmi Beyond Skyline. Będzie to film łączący elementy charakterystyczne dla kina science fiction i thrillerów.

Gwiazdą produkcji jest Frank Grillo. Aktor odgrywa w produkcji detektywa wyruszającego w szaleńczy pościg za przybyszami z kosmosu. Jego celem jest uwolnienie własnego syna z budzącego przerażenie statku obcych. Historia kontynuacji dzieje się w tym samym czasie, co fabuła pierwowzoru. Reżyserem filmu jest Liam O’’Donnell, który wraz z Joshuą Cordesem przygotował także scenariusz. Producentami widowiska są Greg i Colin Strause. Pierwsza część filmu zarobiła na całym świecie ponad 66 mln dolarów.

Obsada filmu: Frank Grillo (Noc oczyszczenia: Anarchia) - Mark, Bojana Novakovic (Wrota do piekieł) - Audrey, Jonny Weston (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj) - Trent, Iko Uwais (The Raid 2: Infiltracja) - Sua, Callan Mulvey - Harper, Antonio Fargas - Sarge, Pamelyn Chee - Kanya, Yayan Ruhian - Szef, Jacob Vargas - Garcia, Betty Gabriel - Sandra Jones i Kevin O’Donnell - Patrick.

beyond skyline poster largeFot. Hydraulx Entertainment

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Hydraulx Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.