• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Michael Keaton, Eva Green, Danny DeVito, Colin Farrell, a teraz zdobywca Oscara Alan Arkin - kolejny dowód na to, że do swoich aktorskich remaków znanych baśni Disney wytacza najcięższe działa. 83-letni aktor, który w swoim dorobku posiada tak nietuzinkowe role jak te z W starym, dobrym stylu, Małej Miss czy Legend ringu, tym samym po latach spotka się na planie z Timem Burtonem, odpowiedzialnym za reżyserię Dumbo.

Oryginalny Dumbo trafił do kin 1941 roku i był czwartym pełnometrażowym, animowanym filmem wytwórni Disney. Produkcja opowiadała historię młodego, cyrkowego słonia, który nie przepadał za swoimi wielkimi uszami. Jednakże pewnego dnia zwierzęcy bohater odkrył, iż może jej wykorzystać do wzbicia się w powietrze i latania Nowa wersje niewątpliwego przeboju będzie mieszanką efektów CGI z filmem aktorskim. Scenariusz do projektu sporządził Ehren Kruger.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.