• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Powstanie tego filmu wielokrotnie było zaznaczane przez M. Night Shyamalana, który nad scenariuszem pracował wiele lat. Już wkrótce będziemy świadkami finalnych wydarzeń w jego skromnym uniwersum, bowiem crossover Niezniczalnego z 2000 roku oraz tegorocznego Split pojawić się ma na dużym ekranie w 2019 roku. Jego tytuł brzmi Glass, a dziś poznaliśmy także opis fabuły filmu. Oto on:

Bruce Willis powraca jako David Dunn, Samuel L. Jackson jako Elijah Price, znany pod pseudonimem Mr. Glass. W obsadzie jest również James McAvoy, którego ponownie zobaczymy w roli Kevina Wendella Crumba, człowieka o mnogiej osobowości oraz  Anya Taylor-Joy jako Casey Cook – jedyna osoba, której udało się przeżyć spotkanie z Bestią. Rozwijając zakończenie zaprezentowane w filmie Split, Glass skupi się na Davidzie Dunnie, ścigającym nadludzkie wcielenie Crumba - Bestię, w wyniku czego dojdzie do serii niebezpiecznych spotkań. W międzyczasie z mroku wyłania się Price, który jest w posiadaniu sekretu istotnego dla losów obu mężczyzn. Producentami kulminacji blockbusterów są: M. Night Shyamalan, który jest także reżyserem i sceniarzystą filmu oraz Jason Blum, Ashwin Rajan, Marc Bienstock i Steven Schneider.

Znalezione obrazy dla zapytania mr glassKadr z filmu Niezniszczalny

Zobacz również: Split - Ciekawostki

Oficjalna premiera Glass ma nastąpić 19 stycznia 2019 roku. Trzymamy kciuki, aby film trzymał poziom swoich poprzedników, a nie tych filmów Shyamalana, o których wolelibyśmy zapomnieć.

Źródło: theplaylist.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.