• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Telenoweli o tytule Co się tutaj wyczynia autorstwa Warner Bros. oraz DCEU ciąg dalszy. Według najnowszych plotek, pierwszy reżyser Ligi Sprawiedliwości, Zack Snyder ma powrócić do prac nad filmem. Jak mówią doniesienia z portalu Reddit, ma on wziąć udział w finalizacji produktu oraz jego promocji. Oby nie wpłynęło to źle na efekt końcowy, który przyjdzie nam zobaczyć w kinie. Przypominamy, że w związku ze śmiercią córki Snyder postanowił porzucić reżyserski stołek, aby być z rodziną w tym ciężkim okresie. Zastąpił go Joss Whedon, który odpowiada za sukces Avengers. Niedawno pojawiły się plotki jakoby pierwotne zakończenie filmu pozostawiało wiele do życzenia, w związku z czym widowisko miało się spotkać z szeregiem naszych ulubionych, niezastąpionych dokrętek. Mamy nadzieję, że Snyder pogodzi się z wizją swojego zastępcy i nie będzie musiało dojść do do-dokrętek. 

Fot. mat. prasowe

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Pierwotnie na stołku reżysera zasiadał Zack Snyder, który w wyniku przykrych prywatnych wydarzeń został zastąpiony przez Jossa Whedona. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.