• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Choć wielu z nas kojarzy zapewne Davida Hasselhoffa z roli lidera ekipy straży przybrzeżnej (no chyba, że pochodzicie ze Wschodnich Niemiec - tam był on przede wszystkim gwiazdą rocka), to aktor posiada w swoim emploi równie udaną kreację w telewizyjnej serii NBC. Zamierzchłe czasy, to prawda, ale Nieustraszony do dnia dzisiejszego otoczony jest niemałym kultem! Dlatego też sprawa remake'u, który gdzieś już tam się szykuje, rozpala nasze jak i samych twórców serca. A tym póki co jest sam Hasselhoff, nadal poszukujący odpowiedniego stylu dla swojego powrotu do roli Michaela Knighta. Styl ten natomiast - zdaniem gwiazdora - powinien przywodzić na myśl gorąco przyjętą stylistykę neo-noir Logana z mieszanką krwawej jatki wielbionej przez Roberta Rodrigueza. Szalone połączenie? Bynajmniej!

Spotkałem się z Rodriguezem, który przecież ma w swoim dorobku takie filmy jak Od zmierzchu do świtu oraz Maczeta. Powiedziałem mu "Musisz nakręcić tego Nieustraszonego"! On zresztą robił sobie wtedy maraton powtórkowy z serialem i chciał mieć ze mną selfie z tego powodu, ale ja mu na to: "Nie, nie chcę żadnego selfie! Chcę nakręcić film! Chcę stworzyć serial! Chcę przywrócić franczyzę do życia i nadać jej mrocznego tonu! Michael Knight powróci i będzie mocno wku******!" Mam nadzieję, że coś z tych planów wyjdzie, a jeśli tak, to musi być utrzymane w stylistyce Logana. Ma być mroczno. Hassselhoff jako Michael Knight Anno Domini 2017. Nieustraszony. Sagi nie ma końca.

Panie Hasselhoff, no tego się po Panu nie spodziewaliśmy... I choć rzeczywiście na razie te pomysły nie wyszły ze strefy mglistych teorii, to przyznać trzeba, że Hasselhoff nadal robi furorę, gdy tylko pojawi się na ekranie. Co prawda wynika to raczej z autoparodii, jaką aktor skutecznie wciela przez ostatnie lata w życie, ale lepszy rydz niż nic. Tak czy owak szanujemy za ciągłą chęć miksowania i eksperymentowania!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.