• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Już wcześniej informowaliśmy o udziale Maz Kanaty w Ostatnim Jedi, lecz w nieco mniejszej roli niż w Przebudzenia Mocy. Okazuje się jednak, że postać może pojawić również w niezatytułowanym jeszcze obrazie o Hanie Solo. W relacji z San Diego Comic-Con 2017, podcaster Steele Saunders rozmawiał z przedstawicielem Funko o przyszłych planach firmy zabawkarskiej. Podczas wymiany zdań, pracownik wspomnianego przedsiębiorstwa wyraził duże podekscytowanie z powodu powstającego obrazu o popularnym przemytniku z uniwersum Gwiezdnych wojen i zaangażowanej w nim obsady składającej się z: "Emilii Clarke, Lupity Nyong’o (aktorka motion capture odtwarzająca postać Maz Kanaty - przyp. autora), Donalda Glovera oraz Woody'ego Harrelsona“.

Maz Kanata po raz pierwszy pojawiła się w Przebudzeniu Mocy jako właścicielka zamku oraz postać, która udzieliła wsparcia Rey i chciała jej nawet przekazać miecz świetlny należący niegdyś do Anakina Skywalkera oraz jego syna, Luke'a (w pierwotnej wersji scenariusza, Maz mogła posługiwać się Mocą, jednak ten aspekt ostatecznie usunięto w procesie postprodukcji). Bardzo mało wiadomo na temat przeszłości tej postaci, za wyjątkiem tego, że urodziła się przed Wojnami klonów i zetknęła się w pewnym momencie z Hanem Solo oraz Chewbaccą, którego określała jako swego "męża".

Zobacz również: Reżyser filmu o Hanie Solo pokazuje niespokojny zakątek galaktyki Gwiezdnych wojnach!

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.