• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Transformacje naszych ulubionych aktorów i aktorek do danej kreacji, to dość powszechne zjawisko. Najlepszym przykładem tego typu zabiegów jest Christian Bale, który wielokrotnie tracił i przybierał na wadzę do swoich ról. Jeszcze bardziej lubimy, kiedy przedstawicielki płci pięknej zmieniają się nie do poznania. Tak było niegdyś w przypadku Charlize Theron i filmu Monster, a teraz sytuacja ta dotyczy Margot Robbie i filmu Mary, Queen of Scots. W sieci pojawiły się nowe zdjecia z planu filmu kręconego w Londynie, na których widzimy naszą Harley Queen ucharakteryzowaną do roli królowej Elżbiety I. Nawet ogolone brwi, średniowieczna stylizacja włosów oraz makijaż imitujący przebytą ospę nie są w stanie odebrać jej urody!

 

Mary, Queen of Scots opowie burzliwe życie charyzmatycznej Marii Stuart. Kobiety, która mając 16 lat, została królową Francji, a w wieku lat 18, wdową. Po śmierci męża młoda Maria powraca do Szkocji w celu odzyskania prawa do tronu. Jednak jej kraj jest pod panowaniem Elżbiety I, co więcej, Maria, będąc zagorzałą katoliczką i przeciwniczką protestantyzmu, nie jest zbyt mile widziana na tronie i staje się bezpośrednią przyczyną wybuchu powstań antykrólewskich. Królowa Szkotów ucieka do Anglii, gdzie zostaje pojmana i oskarżona m.in. o spisek przeciwko życiu Elżbiety I. Po 19 latach więzienia Maria zostaje skazana na śmierć.

Oprócz Robbie w filmie grają również: Soarise Ronan (Nostalgia Anioła) jako Maria Stuart, Jack Lowden (Dunkierka), Joe Alwyn (Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna), Martin Compston (Brud) Brendan Coyle (Downton Abbey), David Tennant (Doctor Who, Broadchurch), Guy Pearce (Memento).

Na stanowisku reżyserskim zasiadła debiutantka, Josie Rourke. Scneariusz sporządził Beau Willimon (Idy marcowe, House of Cards) na podstawie książki biograficznej autrstwa Johna Guya zatytułowanej My Heart is My Own: The Life of Mary Queen of Scots. Data premiery jest nieznana.

Źródło: thesun.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Wilk z Wall Street

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.