the old guard background Advertisement

Suburbicon – kolejny zwiastun kryminału Clooneya z Damonem w roli głównej!

Paramount Pictures wypuściło do sieci kolejny zwiastun komedii kryminalnej w reżyserii George’a Clooneya, której scenariusz napisali wraz z nim bracia Coen. W głównej roli zobaczymy Matta Damona. Nowy zwiastun Suburbiconu różni się od poprzedniego z lekka mroczniejszym tonem, o jakim wspominał niedawno sam reżyser filmu. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=_DiuOdIXRB8

Opis filmu: Suburbicon to spokojna, idylliczna, prowincjonalna społeczność. Jej mieszkańców stać na niezłe domy i zadbane trawniki. Jest to wręcz idealne miejsce na założenie rodziny i wychowanie dzieci. W lato 1959 roku, rodzina Lodge właśnie tak robi. Jednak ten niezmącony spokój to tylko kamuflaż, który skrywa wstrząsającą rzeczywistość. Mąż i ojciec, Gardner Lodge (Damon), musi zmierzyć się mroczną stroną miasteczka pełnej zdrady, oszustwa i przemocy. To historia o idealnych ludziach, którzy podejmują złe decyzje.

Obsada: Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Noah Jupe. Za scenariusz odpowiadają: Clooney oraz bracia Coen. Premiera filmu zaplanowana jest na 27 października 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?