• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Powiększa się obsada rebootu nowego Hellboya. Po tym jak do tytułowej roli zaangażowano Davida Harboura (Legion samobójców) wiadomo już również, że pomocą służyć mu będzie znany z głównej roli w filmie Transporter: Nowa moc popularny aktor Ed Skrein. Wcieli się on w majora Bena Daimio, ważnego członka Biura Badań Paranormalnych i Obrony, który w wyniku wypadku zyskuje supermoce przez co pod wpływem gniewu lub bólu może zmienić się w nietypowego, czerwonego jaguara. W komiksach bohater ten charakterystyczny był już jako człowiek, dzięki ogromnej bliźnie na lewym policzku. Póki co nic nie wiadomo, czy w filmie postać ta zostanie podobnie ukazana. Tak czy inaczej oryginalny design Bena Daimio możecie podziwiać na grafice poniżej.

hellboy, ben daimio, ed skrein

Zobacz również: tydzień z Egmontem - wielki powrót Hellboya!

Prócz Skreina w obsadzie znajduje się również Ian McShane jako przybrany ojciec Hellboya oraz Milla Jovovich jako złowieszcza, średniowieczna czarodziejka, silnie zdeterminowana do tego by zniszczyć całą ludzkość. Całość reżyseruje mający w swoim CV odcinki Gry o tron, Hannibala oraz Westworld Neil Marshall. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest już na wrzesień tego roku. Sceny mają być kręcone w Wielkiej Brytanii oraz Bułgarii. Celowo producenci nie starają się stworzyć drogiego widowiska z ogromnym budżetem, żeby pozostając przy skromniejszych środkach zachować również większą wolność artystyczną przy przenoszeniu wizji Mike'a Mignoli na ekran. Film oczywiście będzie miał kategorię R, czyli będzie przeznaczony raczej dla dorosłego widza.

źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny, comicbook.com, Naomi Driessnack dla instyle.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.