Mark Wahlberg – najlepiej zarabiający aktor według Forbesa!

Mark Walhlberg, aktor znany z takich ról jak chociażby Cade’a Yeagera w Transformers: Wiek Zagłady, Seana Digmana w Infiltracji, czy Johna Benneta w Ted Ted 2, okazuje się być najlepiej zarabiającym aktorem. W rankingu Forbesa z 68 milionami dolarów zarobionych w 2017 roku wyprzedził ubiegłorocznego zwycięzce Dwayne’a Johnsona (znanego z roli Luke’a Hobbsa w serii Szybcy i wściekli). Na trzecim miejscu uplasował się Vin Diesel (kolega z Johnsona z planu zdjęciowego Szybkich i wściekłych) z wynikiem 54,5 miliona dolarów. Tuż za podium dzięki kontraktowi z Netflixem znalazł się Adam Sandler, na którego koncie znalazło się 50,5 milionów dolarów. Szczęśliwą piątkę zamyka Jackie Chan, jedna z legen kina (m.in. Karate Kid, Godziny szczytu) z wynikiem 49 mln dolarów. 

ted 2 red

Zobacz również: Deadpool 2 – zobacz zdjęcie młodego Cable’a bez cybernetycznego oka!

O tyle, o ile zwycięstwo Marka Wahlberga mogło być zaskoczeniem, to zwycięstwo Emmy Stone w rankingu dotyczacym aktorek wcale nie dziwi. Tegoroczna zwyciężczyni Oskara za rolę w filmie La La Land zainkasowała 26 milionów dolarów. Zwyciężyła m.in. z Jennifer Lawrence.

Jeszcze w tym roku zobaczymy Wahlberga na ekranach kin w filmie The Six Billion Man, natomiast w przyszłym roku planowana jest premiera Mile 22. Sądząc po ilości produkcji w ciagu kilku ostatnich lat i zwycięstwie w rankingu Forbesa, Wahlberg wciąż jest na topie. Choć trzeba przyznać, że konkurencja nie śpi…

Źródło: ew.com/  Ilustracja wprowadzenia i pełnego tekstu: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?