• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Netflix właśnie podzielił się ze swoimi fanami pierwszym oficjalnym trailerem najnowszej produkcji – komediowego horroru o tytule Little Evil. W główne role wcielą się Evangeline Lilly oraz Adam Scott i to właśnie oni odpowiedzą nam na pytanie: jak to jest być rodzicem zła wcielonego? Wydaje się to być dość dziwaczny temat jak na film, jednak dzięki temu intryguje nas on jeszcze bardziej!

Zobacz również: Netflix - powstanie film o Andersie Breiviku!

Trailer filmu ukazuje problem w bardzo nietypowy sposób: bohaterowi (granemu przez Scotta) przydarzają się niezliczone ilości niepokojących sytuacji związanych z jego pasierbem, Lucasem. Dopiero wtedy jego młoda żona wyjawia mu, iż za czasów szalonej młodości należała do sekty. Sama kobieta nie widzi w swoim synku niczego, co mogłoby ją martwić – nawet to, że chłopiec wygląda jak Damien z filmu The Omen!

Materiał promujący jest zaskakująco zabawny, biorąc pod uwagę fakt, że opowiada o tak dramatycznym przypadku; dzieci owładnięte demonami ukazywane są zazwyczaj w jakichś dokumentach paranormalnych czy horrorach książkowych Kinga. Tak ujęty problem egzorcyzmów wprowadza całkiem świeże spojrzenie na dawno przewałkowany temat. Każdy rozpoznaje, że z małym Lucasem dzieje się coś złego, jego postać jest warta przeanalizowana. Jego matka nadmiernie go idealizuje, natomiast zachowanie ojczyma sprawia, że zapominamy o całej grozie i po prostu się śmiejemy!

little evil netflix film Fot. Materiały prasowe

Mamy nadzieję, że film okaże się sporym sukcesem – w końcu czarny humor nigdy nie wychodzi z mody (o ile ktoś potrafi się nim posługiwać). Dodatkowym jego plusem jest fakt, iż reżyser odnalazł złoty środek pomiędzy komedią a horrorem. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Anna Kozłowska

Anna Kozłowska

Stały współpracownik

O mnie:

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.