• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ostatni wyciek możliwej ścieżki dźwiękowej do Justice League zwiastuje, że w filmie pojawi się jeszcze co najmniej jeden bohater. Od czasu zapowiedzi Justice League fani zastanawiają się, kto jeszcze może dołączyć do grupy złożonej z Batmana, Wonder Woman, Flasha, Cyborga oraz Aquamana. Pamiętajmy, że do owej piątki dołączyć ma jeszcze Superman, który podobno ma zmartwychwstać po swojej śmierci w Batman V Superman.

Jednakże po tytule jednego z utworów Unite the Seven możemy spodziewać się aż 7. bohaterów. Skąd więc wnioskujemy, że zobaczymy właśnie jednego z członków korpusu Zielonej Latarni? Po zapowiedzi Green Lantern Corps i ogłoszeniu, że zobaczymy w nim Hala Jordana oraz Johna Stewarta, jesteśmy najbliższi stwierdzenia, że to właśnie jeden z nich dołączy do pozostałej szóstki. Jeżeli nie chodzi o żadnego z Zielonych Latarni, to może być to jeszcze Shazam, który również jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z komiksów DC.

Apparently we will have another song coming for Justice League's soundtrack!! from imaginedragons

W tym momencie nie spodziewajmy się, że Warner Bros. potwierdzi jakiekolwiek doniesienia o nowych członkach Justice League. Obecnie twórcy skupieni są na dokrętkach i poprawianiu wcześniejszego materiału, a także wąsach Supermana. Miejmy nadzieję, że najnowsza produkcja z uniwersum DCEU będzie równie udanym projektem co Wonder Woman

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Pierwotnie na stołku reżysera zasiadał Zack Snyder, który w wyniku przykrych prywatnych wydarzeń został zastąpiony przez Jossa Whedona. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski

Stały współpracownik

O mnie:

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.