Reżyser Strażników Galaktyki odpowiada na pytania!

Uwaga. Poniższy tekst zawiera spoilery, więc jeśli nie zobaczyłeś jeszcze Strażników Galaktyki Vol. 2, to lepiej obejrzyj przed przeczytaniem!

James Gunn z okazji promocji najnowszych Strażników na DVD i Blu-ray odpowiedział na kilka ciekawych pytań podczas live’a na facebooku. 

Gunn na samym początku dał znać, że nadal pracuje nad scenariuszem do Strażników Galaktyki Vol. 3 oraz został również zapytany, czy w trzeciej części zobaczymy Richarda Ridera (najbardziej popularna postać z korpusu Nova, którzy pojawili się w pierwszej części), odpowiedział:

Oczywiście. Pojawi się jako postać, którą okazjonalnie będzie można wykorzystać. Będziemy dodawać nowych bohaterów. Będzie to ostatnia część Strażników w tej wersji, jakiej znamy dotychczas.

Dzięki jednej ze scen po napisach, wiemy, że w 3 epizodzie również pojawi się Adam Warlock.

W dalszej części live’a reżyser został zapytany o swój ulubiony moment z Vol. 2:

W sumie jest ich kilka, ale chciałbym powiedzieć o scenie w kosmosie między Chrisem Prattem a Michaelem Rookerem, między Star Lordem, a Yondu. Ich wspólna finałowa scena jest najprawdopodobniej moją ulubioną. Widziałem dwójkę aktorów, którzy wznieśli się na wyżyny aktorstwa, dokonali czegoś, co, nigdy przedtem im się nie przytrafiło. Dlatego uwielbiam ten moment.

gunn

Ci, którzy oglądali drugą część Strażników, wiedzą, że Peter traci walkmana od swojej mamy, a za to dostaje Zune od Yondu, więc pytanie dotyczyło muzyki w 3. części:

 W Vol. 1 i Vol. 2 muzyka była Meredith, były to utwory wybrane przez nią stanowiące pewną więź z Peterem, Za to w Vol. 3 będą to utwory Yondu, które stanowią więź z Peterem.

James Gunn został również zapytany od pojawienie się Davida Bowie w Strażnikach:

Rozmawiałem z ludźmi Davida Bowie o jego gościnnym wystąpieniu w filmie. Miał zagrać jednego z Ravagers, razem z Michelle Yeoh, Vingem Rhamesem, Sylvestrem Stallone i Michaelem Rosenbaumem, ale niestety David Bowie odszedł.

Za to najważniejszą informacją całego live’a była wiadomość o tym, że ulubionym zwierzęciem Jamesa Gunna okazały się szopy! Dodał również, że to on był jedynym słusznym wyborem na stanowisko reżysera Strażników Galaktyki

 Zobacz również: Wyciek soundtracku Ligi Sprawiedliwości! Nowy członek drużyny?!

Źródło: facebook.com/guardiansofthegalaxy/  Ilustracja wprowadzenia: Marvel 

Stały współpracownik

Pasjonat kina niezależnego jak i popularnego. Trójca Święta - Lynch, Tarantino, Paul Thomas Anderson.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?