• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pewnie tego typu news zabrzmi jak kolejny żart o aktorze, jakich internet i inne media stworzyły już miliardy. Jednak w tym przypadku aktorowi oraz jego rodzinie na pewno nie było do śmiechu. Portal radaronline podaje bowiem, że niewiele ponad miesiąc temu aktor przeżył zawał serca. Najpierw jeden, a potem drugi, który nastąpił jakieś 45 minut po tym pierwszym. 

Zobacz również: Powstanie film o Jokerze! Nie wystąpi w nim Jared Leto! Scorsese producentem!

Jako że gwiazdor ma już 77 lat, tego typu informacje brzmią groźnie, jednakże jak zapewnia informator wspomnianego serwisu aktor jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, dlatego tego typu problemy sercowe, które zabiłyby pewnie większość ludzi w jego wieku, Strażnikowi teksasu nie dały rady. Do wydarzeń doszło 16 lipca w stanie Nevada. Pierwszy zawał miał miejsce pod prysznicem w hotelu, natomiast drugi w szpitalu, gdzie przetransportowano gwiazdora. Obydwa ataki miało dzielić jakieś 45 minut. Po dwóch zawałach Norris został przetransportowany helikopterem do kliniki w Reno, skąd o wszystkim poinformowano jego żonę, Genę O’Kelley, a ta wraz z resztą rodziny przerwała 9-godzinną drogę do domu by już 17 lipca być przy mężu.

fot. materiały prasowe

źródło: Radaronline.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Niezniszczalni 2

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.