• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeśli tak ma wyglądać aktorski remake klasycznej baśni Disneya, to nie mamy przeciwwskazań, aby i kolejne powstawały - tak zapewne myślała większość z was po wyjściu z kinowego pokazu tegorocznej Pięknej i Bestii. Dla tej specyficznej większości przynosimy więc radosną nowinę, albowiem już od kilku dni do nabycia w sklepach jest wersja DVD oraz Blu-ray ich guilty pleasure movie.

desktop1Fot. Galapagos

Prócz standardowych wydań do naszej dyspozycji zostało również oddana wersja specjalna, która zawiera w sobie zarówno film Billa Condona, jak i animowany oryginał Wise'a Kirka. I to w całkiem przystępnej cenie, bo 63 zł za dwa filmy? To prawie jak darmo przecie!

dwaFot. Galapagos

Zobacz również: Piękna i Bestia w TOP 10 najbardziej kasowych filmów w historii!

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych lęków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson - Belle, Dan Stevens - Bestia, Luke Evans - Gaston, Kevin Kline - Maurice, Josh Gad - Lefou, Ewan McGregor - Lumiere, Stanley Tucci - Maestro Cadenza, Ian McKellen - Cogsworth i Emma Thompson - Mrs. Potts.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.