Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – możesz zobaczyć na żywo nowego bohatera!

Jesteś fanem uniwersum Star Wars? Przygotuj się! Wszyscy, którzy uwielbiają Gwiezdne wojny mogą oczekiwać sporej dawki wrażeń – w ramach zbliżającego się Force Friday II wszyscy będą mogli odkryć nową postać z zapowiadanej części Ostatni Jedi przy pomocy… rozszerzonej rzeczywistości! Dodatkowo pierwsze gadżety związane z Epizodem VIII będą dostępne w sprzedaży już za tydzień. Wszystko wskazuje na to, że Force Friday szykuje dla nas naprawdę niesamowitą ucztę, a Lucasfilm ma znacznie więcej planów niż tylko kilka nowych zabawek!

star wars gwiezdne wojny force friday

Zobacz także: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – reżyser podzielił się kadrem z najnowszego filmu

Od samego początku Star Wars podnosiło poprzeczkę, jeśli chodzi o technologię używaną w filmach. Widzowie chcieli więc jak najgłębiej zatopić się w świat galaktyki i spędzać tam mnóstwo czasu, szczególnie od powstania Nowej Nadziei w 1977r. Star Wars Land wyszedł tym oczekiwaniom naprzeciw – zostanie otwarty już za dwa lata. A tymczasem my możemy cieszyć się kolejnymi nowinkami podczas Force Friday! Fani uniwersum będą mogli np. zrobić sobie zdjęcia z ulubionymi bohaterami epizodu Ostatni Jedi.

Podczas wywiadów Lucasfilm ogłosił, że event odbędzie się w 20 000 miejscach, w aż 30 krajach! Wszyscy, którzy chcą wziął udział w wydarzeniu, muszą pobrać najnowszą aplikację Star Wars i odszukać logo Find the Force. Użytkownicy mogą zeskanować grafikę, co sprawi, że dana postać pojawi się w pomieszczeniu – wszystko to oczywiście za sprawą rozszerzonej rzeczywistości! Fani mogą robić sobie z nimi zdjęcia oraz udostępniać filmy i obrazki – jeśli dodadzą hasztagi #FindtheForce i #Sweeptakes, mogą wygrać zaproszenia na premierę Ostatniego Jedi. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej Find the Force!

star wars gwiezdne wojny film

Bez wątpienia cały event zyska ogromne zainteresowanie fanów, do tego wiele osób będzie dociekało, kim jest nowa postać. Scenarzysta i reżyser Rian Johnson obiecał także, że nowy epizod dostarczy widzom wiele wrażeń (krążą pogłoski o tym, że duchy Yody i Obi-Wana odmówiły śmierci!), jednak Lucasfilm chce zachować wszystkie sekrety aż do premiery filmu.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Stały współpracownik

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?