• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Oficjalny czas trwania nadchodzącego filmu Marvela pt. Thor: Ragnarok został ujawniony. Stało się to za sprawą portalu Fandango, który oferuje sprzedaż biletów na terenie Stanów Zjednoczonych. Według zamieszczonej informacji na oficjalnej stronie firmy produkcja będzie trwać:

130 minut, czyli 2 godzin i 10 min

Poniżej znajdziecie dwa zrzuty ekranu potwierdzające czas trwania omawianego filmu. Jeden pochodzi ze wspomnianego portalu, drugi jest informacją od sieci kin wielosalowych - AMC Theatres. Sprawdźcie sami poniżej:

Run Time ThorFot. Zrzut Ekranu

Run Time Thor 2Fot. zrzut ekranu

Zobacz również: Thor spotyka Doktora Strange'a w nowym zwiastunie Thor: Ragnarok!

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 25 października 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney/Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.