Liga sprawiedliwosci

Netflix zrobił film o Lady Gadze!

Gaga: Five Foot Two. Taki tytuł będzie nosił dokument o znanej piosenkarce zrealizowany przy współpracy z Netflix. Reżyserem był Chris Moukarbel. Film opowiada o roku życia Lady Gagi, a przede wszystkim o tym, co skrywa się za artystyczną postacią gwiazdy. Piosenkarka na Twitterze oraz Instagramie zaczęła zdradzać informacje na temat dzieła. Lisy Nishimura, wiceprezes ds. Filmów Biograficznych dla Netflixa tak wypowiedziała się na temat produkcji następujaco:

Naprawdę rzadko wystepuje chwila, kiedy ktoś zaprasza za zasłonę, aby ukazać prawdę o sobie. Nawet, gdy jest to jedna z nardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób. Reżyser Chris Moukarbel bardzo zręcznie przybliżył widzów do intymnego świata Lady Gagi, pozwalając przeżyć jazdę, konflikt, pasję i złożoność osobistego procesu twórczego, kryjącego się za wyjątkowym artystą.Zobacz więcej: Notatnik Śmierci – Dawid Bowie i Prince mieli grać Ryuka

Lady Gaga to piosenka znana przede wszystkim z takich hitów jak Bad romance, czy Poker face. Kontrowersyjna z powodu swojego szokującego wizerunku gwiazda stała się popularna na całym świecie. Można przypuszczać, że Gaga: Five Foot Two ma szansę zstać jednym z najgłośniejszych filmów ostatnich lat.

Data premiery filmu została wyznaczona na 22 września 2017 roku.  

Źródło: variety.com/ Ilustracja wprowadzająca: Billboard

Stały współpracownik

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta