the old guard background Advertisement

Ach śpij kochanie – klipy z bohaterami intrygującego kryminału!

Coraz większymi krokami do polskich kin zbliża się kryminał w reżyserii Krzysztofa Lana, zatytułowany Ach śpij kochanie. Potem o materiałach promocyjnych z tego filmu było cicho. Aż do dziś, bo Monolith Films postanowił w króciutkich filmikach na Youtube przedstawić bohaterów produkcji. Filmiki te zobaczycie poniżej:

Zobacz również: Podwójny kochanek – recenzja perwersyjnego dreszczowca Françoisa Ozona

https://www.youtube.com/watch?v=psk9yrIXfJI

https://www.youtube.com/watch?v=Zfl_eZDmYr8

https://www.youtube.com/watch?v=Ntqk4DxOFaE

 

https://www.youtube.com/watch?v=ggrBt3GfqhE

 

Opis fabuły: Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta

W obsadzie znaleźli się: Andrzej Chyra, Bogusław Linda, Katarzyna Figura, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Warnke, Karolina Gruszka, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Schuchardt.

źródło: Monolith Films / ilustracja wprowadzenia: kadr ze spotu

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?