Liga sprawiedliwosci

The Villainess najlepszym akcyjniakiem roku? Zobaczcie te dwa klipy!

The Villainess opisywany jest jako połączenie Johna Wicka, Atomic Blonde i Hardcore Henry. Film zmierza właśnie do amerykańskich i w związku z tym w ramach promocji filmu w sieci pojawiły się dwa fragmenty koreańskiej produkcji, w których zobaczyć można stylistykę oraz natężenie sekwencji akcji.

 https://www.youtube.com/watch?v=6zAhHC1uUcs&t=0s

https://www.youtube.com/watch?v=jUIXUrcduWg&t=0s

Film przedstawi historię bezwzględnej zabójczyni Sook-he, którą od dzieciństwa przygotowywano do zawodu. Staje się uśpionym agentem południowokoreańskiego wywiadu, który obiecał jej wolność po odbyciu 10 lat służby. Jednakże na horyzoncie pojawia się dwóch mężczyzn z jej przeszłości, którzy wywleką na światło dzienne mroczne sekrety z przeszłości.

Zobacz również: John Woo wraca do kina akcji. Zobaczcie zwiastun Manhunt

The Villainess wyreżyserował Jung Byung-gil, który smykałkę do kina akcji potwierdził swoim wcześniejszym filmem Confession of Murder. W główną bohaterkę wciela się Ok-bin Kim, aktorka znana m.in. z Pragnienia w reż. Chan-wook Parka. W obsadzie znaleźli się również: Ha-kyun Shin (Pan Zemsta), Sung Joon, Seo-hyung Kim, Eun-ji Jo.

Światowa premiera filmu miała miejsce podczas Festiwalu w Cannes. Do amerykanskich kin produkcja trafiła 25 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?v=cbUMHvzcoOo

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzanie: materialy prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta