Liga sprawiedliwosci

Blade Runner 2049 – Dave Bautista ujawnia kolejne tajemnice?

Dave Bautista podczas wywiadów starannie dobierał każde słowo tak, aby nie zepsuć fanom wrażeń podczas oglądania Blade Runner 2049, jednak zdecydował się ujawnić jedną z ciekawostek dotyczących filmu.

Aktor zdradził tajemnicę podczas wywiadu dla Entertainment Weekly – Bautista przyznał, że nie może ujawnić żadnej części dotyczącej akcji filmu, jednak zdradził ciekawskim fanom, jakie imię będzie nosił jego bohater. Sprawdźcie sami!

Aktualnie bardzo się boję, że przez przypadek cokolwiek zespoiluję. Nie wiem na pewno, czy to zostało ogłoszone, lecz myślę, że mogę to zdradzić. Imię mojego bohatera to Sapper Morton.

blade runner dave bautista film

Zobacz również: Blade Runner 2049 – nowe zdjęcia z ostatniego numeru magazynu EW!

Biorąc pod uwagę fakt, że Bautista przez przypadek powiedział również, że jest zaangażowany w adaptację filmową Valiant Comics, to pewnie dobrze, że tak uważa przy nowinkach dotyczących Blade Runner 2049. Miejmy nadzieję, że nie zostanie za nic ukarany!

Blade Runner 2049 ukaże się już niebawem, bo 6 października tego roku! W role bohaterów wcielą się m.in. Ryan Gosling, Harrison Ford, Hiam Abbass, Barkhad Abdi, Ana de Armas, Dave Bautista, David Dastmalchian, Mackenzie Davis, Sylvia Hoeks, Lennie James, Carla Juri, Jared Leto, Edward James Olmos oraz Robin Wright.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Stały współpracownik

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta