• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Już od ponad miesiąca w świecie filmu krążą plotki o tym, na jakim etapie produkcji znajduje się obecnie film Gotham City Sirens należący do Uniwersum DC. Zaagnażowanie reżysera Legionu Samobójców Davida Ayera w ten nowy projekt również przez długi czas budziło wątpliwości. Spowodowane było to w szczególności pominięciem Gotham City Sirens w wystąpieniu Warner Bros i DC Films podczas tegorocznego festiwalu Comic-Con, kiedy prezentowano inne filmy należące do DCEU.

gotham city sirensFot. DC Comics

Dodatkowo w kuluarach mówi się o tymczasowym wstrzymaniu prac nad Gotham City Sirens na rzecz niezatytułowanego jeszcze filmu o Jokerze i Harley Quinn, którego twórcami ma być duet odpowiedzialny za Kocha, lubi, szanuje.

Zobacz również: Film o Jokerze i Harley Quinn znalazł reżyserów?

Chociaż premiery filmu nie możemy się spodziewać zbyt wcześnie, to istnieją mocne przesłanki ku temu, że jego produkcja nie zostanie całkowicie anulowana. Jak wynika z informacji przekazanych przez osoby z Warner Bros Gotham City Sirens jest w fazie przygotowań, a Margot Robbie ma w nim wystąpić w roli Harley Quinn. W filmie mają pojawić się też inne postaci Uniwersum DC, takie jak Kobieta Kot i Trujący Bluszcz, ale nie ogłoszono jeszcze, jakim aktorkom przypadną ich role.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.