Liga sprawiedliwosci

Trevor Philips z GTA V chce zagrać Jokera w filmie Martina Scorsese

W tym tygodniu działo się naprawdę wiele w filmowym świecie Uniwersum DC. Jedną z najważniejszych wiadomości jest rozpoczęcie prac nad filmem o Jokerze, którego fabuła wykraczałaby poza ramy DCEU. Todd Phillips będzie reżyserował, a legenda kina Martin Scorsese zajmie się produkcją obrazu. Nie zostało jeszcze ogłoszone kto będzie odtwórcą głownej postaci, ale pewnym jest, że nie będzie to Jared Leto. Dziś chęć wcielenia się w Jokera wyraził znany z podkładania głosu do postaci Trevora Philipsa w grze GTA V i roli Simona w Walking Dead Steven Ogg.

Zobacz również: Powstanie film o Jokerze! Nie wystąpi w nim Jared Leto! Scorsese producentem!

joker 1

Podczas rozmowy z Cinema Blend, która odbyła się w związku z premierą 7. sezonu Walking Dead na DVD i Blu-ray, Steven Ogg potwierdził, że byłby zainteresowany propozycją zagrania Jokera. Oto jak odpowiedział na pytanie o ewentualnym wcieleniu się w tę postać:

To byłoby zabawne. To znaczy, granie tej postaci miesza każdemu w głowie. Wszyscy trochę wariowali, no może za wyjątkiem Jokera granego przez Jacka Nicholsona. Ale to, co czytałem i co chciałbym zrobić to zagranie młodego Jokera. Właśnie coś takiego, nad czym oni pracują – historia o tym, jak Joker stał się Jokerem. Więc zakładam, że będzie grany przez kogoś młodego. Ten typ postaci to zdecydowanie interesujące wyzwanie. To odkrycie czegoś nowego. Dlatego chciałbym pokazać, jak ja bym ją zinterpretował. Więc tak: jeżeli oferujecie mi zagranie Jokera – wchodzę w to! 

Czy Steven Ogg ma szansę na dostanie tej kultowej roli? Wcześniej okazję wcielenia się w Jokera mieli kolejno: Cesar Romero, Jack Nicholson, Heath Ledger i Jared Leto.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta