• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jordan Vogt-Roberts, reżyser filmu Kong: Wyspa czaszki, nie zwalnia tempa! Ogłosił on właśnie na swoim Twitterze nowy projekt, nad którym pracuje. Jego tematyka wydaje się znacznie odbiegać od poprzedniego filmu o ogromnej małpie.

Reżyser wcześniej wyruszył na Wyspę czaszki – film ten zgarnął ponad 566 milionów za seanse na całym świecie! Vogt-Roberts udowodnił, że potrafi kreować obrazy, które zapierają dech w piersiach po szybkim skoku z TV na ekran kinowy. Jaki jest jego kolejny ruch? Zdecydował się na reżyserowanie adaptacji filmowej serii gier wideo Metal Gear Solid! Vogt-Roberts ciężko pracuje nad swoim nowym unikalnym projektem i sam przyznaje, że jest też gotów wydać coś całkowicie nowego i tajemniczego.

Zobacz również: Godzilla Vs. Kong - jakiego Konga możemy się spodziewać?

Jednakże twórca filmu Kong: Wyspa czaszki ogłosił na Twitterze dziś rano, że w przyszłym tygodniu zamierza rozpocząć nowy projekt, który połączy miasto Detroit, gry wideo i science fiction – jego ulubione rzeczy. Oznacza to, że nie jest to coś związanego z filmem o Metal Gear Solid, co tylko dodaje pikanterii całemu przedsięwzięciu!

Ponieważ Metal Gear Solid jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji i nadal szuka się jego bohatera, możliwe, że Vogt-Roberts będzie odpowiedzialny za pewnego rodzaju zapowiedź gry na PS4 Detroit: Become Human, której akcja rozgrywa się w tytułowym mieście, gdzie pełno jest androidów.

Niezależnie od tego, co wykreuje młody reżyser, znów ma szansę pokazania swojego wielkiego talentu. Czekamy tylko, aż znów nas zadziwi!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Anna Kozłowska

Anna Kozłowska

Stały współpracownik

O mnie:

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.