• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Prducenci nowego filmu o Bondzie jakis czas temu mówili, że razem z powrotem Daniela Craiga do roli chcieliby także drugiego występu Adele na wokalu, jeśli chodzi o bondowski motyw główny. Sprawa jednak ucichła, ale jako że na temat Bonda 25 znamy już trochę szczęgółów, możemy się spodziewać że dużo więcej będzie wiadomo juz na przestrzeni kilku następnych miesięcy. Właśnie na horyzoncie pojawiła się nowa wokalistka, która mogłaby potencjalnie otworzyć swoim hitem najnowszy film. A jest nią sama Beyonce.

Zobacz również: Przeminęło z wiatrem zbyt nieczułe dla amerykańskich widzów! Film usunięty z repertuaru słynnego kina!

Źródło, na które powołują się portale przekazujące ową informację, twierdzi że jest to jedyny projekt, którym wokalistka jest w danym momencie zainteresowana. Dodaje również, że wpływ na to miała właśnie Adele z którą Beyonce ostatnio miała się zarrzyjaźnić. To brytyjska megagwiazda miała powiedzieć żonie Jaya-Z, jak wielką trampoliną dla jej kariery było zaśpiewanie bondowskiego Skyfalla. 

Niedawno podawano że w roli agenta 007 powróci, piąty już raz, Daniel Craig. Poza tym nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych, poza Craigiem, potwierdzonych nazwisk w obsadzie. Ostatnio w mediach przewijała się plotka jakoby tym roboczym był Shatterhand. Pisaniem skryptu zajmą sie, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku. Zdjęcia mają rozpocząć się na przełomie tego oraz przyszłego roku.

źródło: dailystar.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku Telephone

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.