• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Amerykańskie kina podsumowały ostatni weekend. Najlepiej zarabiającym filmem okazał się Bodyguard Zawodowiec z sumą 10,1 milionów dolarów. Jest to dośc przeciętny wynik, porównując chociażby do Szybkich i wściekłych 8 i kwoty 532 milionów dolarów. Różnicą jednak jest, że Bodyguard Zawodowiec puszczany w kinach jest już od dwóch tygodnii, a to był weekend otwarcia dla Szybkich i wściekłych 8.

Na drugim miejscu znalazła się Annabelle: Narodziny zła z wynikiem 7,4 milionów dolarów. Podium zamyka Balerina z 5 milionów dolarów.

ryan reynoldsFot: The Gazette Review/ Aktor Ryan Reynolds

Zobacz więcej: Bond 25 - Beyonce zaśpiewa piosenkę do filmu?

Film Bodyguard Zawodowiec w reżyserii Patricka Hughesa opowiada historię znakomitego ochroniarza, który za zadanie otrzymuje strzeżenie zabójcy zeznającego w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. W postać ochroniarza wcielił się Ryan Reynold, aktor znany z Deadpoola, a w postać zabójcy Samuel L. Jackson, znany z Trenera. Oprócz nich w filmie możemy zobaczyć m.in Gary'ego Oldmana, Salme Hayek i Elodie Yung. 

Obsada, fabuła to coś, co zdecydowanie przyciąga do filmu Hughesa. Czy warto? Łatwo można się o tym przekonać, wybierając się do kina.

Źródło: collider.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.