Liga sprawiedliwosci

Bodyguard Zawodowiec numerem jeden w kinach!

Amerykańskie kina podsumowały ostatni weekend. Najlepiej zarabiającym filmem okazał się Bodyguard Zawodowiec z sumą 10,1 milionów dolarów. Jest to dośc przeciętny wynik, porównując chociażby do Szybkich i wściekłych 8 i kwoty 532 milionów dolarów. Różnicą jednak jest, że Bodyguard Zawodowiec puszczany w kinach jest już od dwóch tygodnii, a to był weekend otwarcia dla Szybkich i wściekłych 8.

Na drugim miejscu znalazła się Annabelle: Narodziny zła z wynikiem 7,4 milionów dolarów. Podium zamyka Balerina z 5 milionów dolarów.

ryan reynolds

Zobacz więcej: Bond 25 – Beyonce zaśpiewa piosenkę do filmu?

Film Bodyguard Zawodowiec w reżyserii Patricka Hughesa opowiada historię znakomitego ochroniarza, który za zadanie otrzymuje strzeżenie zabójcy zeznającego w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. W postać ochroniarza wcielił się Ryan Reynold, aktor znany z Deadpoola, a w postać zabójcy Samuel L. Jackson, znany z Trenera. Oprócz nich w filmie możemy zobaczyć m.in Gary’ego Oldmana, Salme Hayek i Elodie Yung. 

Obsada, fabuła to coś, co zdecydowanie przyciąga do filmu Hughesa. Czy warto? Łatwo można się o tym przekonać, wybierając się do kina.

Źródło: collider.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta