Liga sprawiedliwosci

Avengers: Infinity War – nowy reaktor Iron Mana na zdjęciach z planu!

Dzięki nowym zdjęciom z planu, możemy lepiej przyjrzeć się nowemu artefaktowi Iron Mana, reaktorowi łukowemu. Wygląda na to, że fabuła filmu Avengers: Infinity War przewiduje, że Tony Stark poniesie śmiertelne rany. Wiadomo było, że, że stoczy on walkę z Thanosem, jednak jego obrażenia mogą okazać się gorsze niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Zobacz również: Avengers 4 – nowe zdjęcia z planu w… Japonii

Wiadomość o tym, że Tony Stark rozstanie się ze swoim reaktorem w obydwóch filmach: Avengers: Infinity War i Avengers 4 (jak roboczo nazwana została ostatnia część), ale zdjęcia z planu pozwalają nam przypuszczać, że wejdzie w posiadanie zupełnie nowego reaktora. Niektórzy spekulują, że może on być wytworem obcej inteligencji albo po prostu być o wiele bardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem niż jego pierwowzór. Na tym dziwnie wyglądajacycm zegarku można dojrzeć fukncję odliczania czasu. Czyżby reaktor odliczał godziny życia jakie pozostaly Iron Manowi, zanim jego serce się podda? Mimo, iż nie jest to pewne śmierć Tony’ego Starka w Avengers 4 nie byłaby wielkim zaskoczeniem. Wszak wydaje się, że rola Roberta Downey Jr.’a powoli dobiega końca.

Poniżej zdjęcia nowego reaktora Iron Mana:

 Za reżyserię filmu odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Twitter, www.comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadenia: Marvel Studios

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta