• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Aferę Watergate zna każdy. Filmów o niej powstało już kilka. Mimo to, produkcja, w której gra Liam Neeson, nikomu nie może umknąć niepostrzeżona. Gwiazda Uprowadzonej, tym razem wciela się w słynnego informatora o pseudonimie Głębokie Gardło, który ujawnił w 1974 roku dziennikarzom gazety the Washington Post, Bobowi Woodwardowi i Carlowi Bernstein, informacje na temat nielegalnych działań ówczesnego prezydenta USA, Richarda Nixona, wobec swoich przeciwników politycznych. Wydarzenia te na zawsze zmieniły historię Stanów Zjednoczonych, a tożsamość tajemniczego informatora była nieznana aż do 2005 roku, kiedy to sam konfident, z poświadczeniem słynnych dziennikarzy, ujawnił swoją twarz na łamach Vanity Fair.

The Man Who Brought Down the White House opowie pamiętne i ważne wydarzenia z lat 70., z punktu widzenia Marka Felta, byłego zastępcy dyrektora FBI, który dziennikarzom z the Washington Post przedstawiał się jako Głębokie Gardło.

Nowy zwiastun produkcji, który właśnie trafił do sieci, znajdziecie poniżej.

Zobacz również: TOP 20: Najlepsze filmy polityczne w historii!

Oprócz Neesona w filmie grają również: Diane Lane, Michael C. Hall, Josh Lucas, Tom Sizemore, Wendi McLendon-Covey, Ike Barinholtz, Noah Wyle, Kate Walsh, Bruce Greenwood, Maika Monroe, Brian d’Arcy James.

Za scenariusz i reżyserię odpowieada Peter Landesman (Parkland). Produkcja wejdzie do kin 29 września.

Źródło: EW / Ilustracja wprowadzenia: Sony/EW

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.