• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W Internecie został opublikowany usunięty epilog zatytułowany Etta's Mission. Rzuca on światło na to, co stało się z Etta Candy i resztą zespołu Steve'a Trevora po emocjonującej scenie WWI. W teatralnym wydaniu Wonder Woman, do którego odnosi się epilog, nie było to wcześniej wspomniane. W epilogu widzimy, że Etta (w tę rolę wciela się Lucy Davis) gromadzi chłopców na tajną misję. Wygląda na to, że zostali oni oskarżeni o dostarczenie Amerykanom artefaktu, który może być niszczący i niebezpieczny, gdy wpadnie w niepowołane ręce.

Co prawda, nie został on wymieniony z nazwy, ale można przypuszczać, że jest to jedno z Mother Boxów, na które złoczyńcy będą polować w Lidze Sprawiedliwości.

Zobacz więcej: Dunkierka już z 400 milionami dolarów zysku!

Epilog będzie dostępny na Wonder Woman Blu-ray i to z okazji nadchodzącej premiery tego wydania w sieci pojawiła się powyższa scena. W filmie Wonder Woman dystrybuowanym przez Warner Bros w główną rolę Diany wcieliła się Gal Gabot. Przypuszcza się, że ma ona spore szanse w przyszłorocznym rozdaniu oskarowych nagród.

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.