• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ed Skrein za pośrednictwem twittera poinformował, że w związku z zamieszaniem wokół jego postaci, zdecydował się na odrzucenie roli w nowym Hellboyu. Aktor znany jest przede wszystkim z roli Ajaxa w Deadpoolu. Skrein zdążył nawet przyjąć rolę Bena Daimio, ale po wybuchu kontrowersji z wybielaniem postaci, ostatecznie postanowił zrezygnować z udziału w filmie.

Zobacz również: Injustice 2 - Hellboy, Black Manta oraz Raiden dołączą do gry!

Producenci projektu również wyrazili swoje zdanie, w którym wspierają decyzję aktora i zapewniają fanów, że zaczynają poszukiwania kandydata na jego miejsce: 

Szanujemy decyzję Eda, który przyszedł do nas z wielką pewnością co do tego, co robi. Wybielanie postaci nie było naszą intencją i zapewniamy, że znajdziemy kogoś, kto będzie bardziej przypominał postać z historii, na której bazuje materiał.  

Major Ben Daimio jest członkiem oddziału Bureau zajmującego się zjawiskami paranormalnymi. Daimio jest byłym U.S Marine, który powrócił po swojej śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach. Dodatkowo ma on moc przemieniania się w jaguara, kiedy wpadnie w szał lub zostanie ranny.  

Fabuła widowiska wciąż pozostaje nieznana, jednak wiadomo, że będzie bazowała na komiksie The Dark Horse z 1993 roku, którego autorem jest Mike Mignola. W rolę Hellboya wcieli się David Harbour znany z serialu Stranger Things. Jako przybranego ojca demonicznego detektywa zobaczymy Iana McShane’a. Premiera widowiska zaplanowana jest na 2018 rok. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski

Stały współpracownik

O mnie:

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.