• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Scena otwierająca najnowszy film Edgara Wrighta, Baby Driver, z pewnością była jedną z najlepszych rzeczy, jaką można było zobaczyć w tym roku na wielkim ekranie. Było tam wszystko, czego należy oczekiwać od dobrego kina akcji, a jej głównym bohaterem było czerwone Subaru WRX prowadzone przez Ansela Elgorta. Zresztą sekwencję tę możecie zobaczyć poniżej:

Teraz to szybkie jak strzała Subaru zostało sprzedane na e-Bayu za niebagatelną sumę 69 100 $, co w przeliczeniu na naszą walutę wyniosłoby ponad 246 tysiecy polskich zielonych. Samochód ten z rocznika 2006 o przebiegu 158 tys. km pojawiło się w zeszłych tygodniu w ogłoszeniu we wspomnianym wcześniej serwisie. W opisie było ponadto napisane, że auto posiada kilka zarysowań związanych z pracą na planie filmowym. Jego cena wywoławcza na początku akcji wynosiła 19 tysięcy dolarów.  W całym tym zamieszaniu nie byłoby pewnie nic wielkiego, gdyby tego modelu Subaru nie dało się kupić w salonie za 40 tysięcy. Może nowy właściciel potrzebował fury, aby nielegalnie zdobyć co nieco pieniędzy z banku? W takim wypadku to Subaru z pewnością spisałoby się na medal!

Opis dystrybutora filmu (kino): Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na własne utrzymanie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Obsada filmu: Ansel Elgort - Baby, Lily James - Deborah, Jon Bernthal - Griff, Eiza González - Darling, Jon Hamm - Buddy, Jamie Foxx - Bats i Kevin Spacey - Doc.

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest Edgar Wright. Polska premiera filmu Baby Driver odbyła się 7 lipca 2017 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.