Liga sprawiedliwosci

Subaru z Baby Driver sprzedane na e-Bayu!

Scena otwierająca najnowszy film Edgara Wrighta, Baby Driver, z pewnością była jedną z najlepszych rzeczy, jaką można było zobaczyć w tym roku na wielkim ekranie. Było tam wszystko, czego należy oczekiwać od dobrego kina akcji, a jej głównym bohaterem było czerwone Subaru WRX prowadzone przez Ansela Elgorta. Zresztą sekwencję tę możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=6XMuUVw7TOM

Teraz to szybkie jak strzała Subaru zostało sprzedane na e-Bayu za niebagatelną sumę 69 100 $, co w przeliczeniu na naszą walutę wyniosłoby ponad 246 tysiecy polskich zielonych. Samochód ten z rocznika 2006 o przebiegu 158 tys. km pojawiło się w zeszłych tygodniu w ogłoszeniu we wspomnianym wcześniej serwisie. W opisie było ponadto napisane, że auto posiada kilka zarysowań związanych z pracą na planie filmowym. Jego cena wywoławcza na początku akcji wynosiła 19 tysięcy dolarów.  W całym tym zamieszaniu nie byłoby pewnie nic wielkiego, gdyby tego modelu Subaru nie dało się kupić w salonie za 40 tysięcy. Może nowy właściciel potrzebował fury, aby nielegalnie zdobyć co nieco pieniędzy z banku? W takim wypadku to Subaru z pewnością spisałoby się na medal!

Opis dystrybutora filmu (kino): Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na własne utrzymanie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Obsada filmu: Ansel Elgort – Baby, Lily James – Deborah, Jon Bernthal – Griff, Eiza González – Darling, Jon Hamm – Buddy, Jamie Foxx – Bats i Kevin Spacey – Doc.

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest Edgar Wright. Polska premiera filmu Baby Driver odbyła się 7 lipca 2017 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta