• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Dystrybutor filmu udostępnił w sieci zwiastun produkcji Czuwaj. Jest to polski thriller rozgrywający się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych.

Oficjalny opis brzmi następująco: Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To, co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji, przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza. 

Zobacz również: Nerve - recenzja amerykańskiego młodzieżowego thrillera 

W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek, Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk, Maciej Musiałowski, Jakub Zając. Partnerować im będą doświadczeni aktorzy: Zbigniew Zamachowski, Leszek Lichota i Artur Barciś. Za reżyserię odpowiada Robert Gliński (Kamienie na szaniec, Cześć, Tereska).

Czuwaj po raz pierwszy zostanie pokazany podczas zbliżającego się Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kinowa data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źródło: canalplus.pl / Ilustracja wprowadzenia: Marcin Makowski/WFDiF

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.