• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Alexander Payne myśli małymi kategoriami. I to naprawdę MAŁYMI. Jego najnowsza społeczna satyra opisze bowiem świat, w którym nowatorska technologia umożliwia ludziom własnoręcznie i z własnej woli zmniejszać się do wybranych przez siebie rozmiarów. Powód? Kto nie chciałby płacić mniej za dom czy mieszkanie? A jak tak się człowiek do rozmiarów lalki pomniejszy, to i hektarów z działki ubędzie... A i ile kilogramów! To magiczne uniwersum Payne'a już z opisu wygląda niesamowicie smakowicie, a co dopiero, gdy przyjdzie nam je zobaczyć na ekranie! Świadomi tego są chyba nawet i sami twórcy, którzy właśnie wypuścili pierwszy oficjalny zwiastun Downsizing. Prepare to behold!

No dobra, to nie taki prawdziwy zwiastun, tylko coś w rodzaju pokazówki postaci. A tych o znanych nazwiskach jest tu kilka! Matt Damon, Kristen Wigg, Christoph Waltz - to tylko pierwsze z brzegu, które powinny przekonać Was do najnowszego dzieła reżysera Bezdróż oraz Spadkobierców. Downsizing otworzył tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego w Wenecji, lecz do kin (i to na tę chwilę amerykańskich) trafi dopiero pod koniec roku - 22 grudnia.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.