Brawl In Cell Block 99 – zwiastun dreszczowca od reżysera Bone Tomahawk!

Najnowszy film S. Craiga Zahlera Brawl in Cell Block 99 pojawi się w kinach już w październiku tego roku. Dlatego też dystrybutor RLJE Movies wypuścił do sieci pierwszy zwiastun. W produkcji zobaczymy Vince’a Vaughna (Przełęcz ocalonych, Detektyw), Jennifer Carpenter (Dexter), Marca Blucasa (Underground), Udo Kiera (Blade, Ciało dla Frankensteina, Melancholia) i Dona Johnsona (Django, Miami Vice, Chłopiec i jego pies). Brawl in Cell Block 99 zostanie pokazany podczas festiwali w Wenecji i Toronto, a także amerykańskim Fantastic Fest. Poniżej możecie obejrzeć trailer do tego dzieła. 

https://www.youtube.com/watch?v=4XnCP5ggpbI

Zobacz również: ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga z premierą To już wkrótce!

W filmie poznajemy historię byłego boksera Bradleya (Vince Vaughn), który traci pracę jako mechanik samochodowy i zmaga się ze nieuchronnie zmierzającym do rozwodu małżeństwem. Mężczyzna czuje, że nie ma lepszej opcji niż praca jako diler narkotyków. To poprawia jego sytuację do dnia, w którym znajduje się w samym środku strzelaniny pomiędzy policją, a jego bezwzględnymi kolegami z branży. Kiedy wszystko się uspokaja, Bradley zostaje skazany, a potem osadzony w więzieniu, gdzie wrogowie zmuszają go do aktów przemocy. Okazuje się, że miejsce, w którym przyszło mu odsiadywać wyrok, to niełatwe do przeżycia pole bitwy.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?