Liga sprawiedliwosci

Kino letnie na placu Europejskim – już w czwartek węgierski film Kontrolerzy

Ciepłe letnie wieczory zachęcają do częstszego przebywania na powietrzu i szukania plenerowych atrakcji. Jedną z nich oferuje warszawski plac Europejski, gdzie w każdy czwartek pod gołym niebem będzie można obejrzeć najlepsze filmy ze Starego Kontynentu. Partnerem Kina Letniego jest firma Samsung, producent telewizorów QLED. Najlepsze klasyki kina europejskiego i niesamowita atmosfera – poczuj filmowe emocje podczas kolejnego seansu Kino Letnie na placu Europejskim

Wstęp na wydarzenie Kino letnie na placu Europejskim jest bezpłatny.

Kontrolerzy (2003) reż. Nimród Antal

W czwartek 31 sierpnia, w ramach Kina Letniego na placu Europejskim, będzie można obejrzeć węgierski komediodramat pt. Kontrolerzy. Jesień zbliża się wielkimi krokami, coraz szybciej robi się ciemno, dlatego od teraz seanse Kina Letniego rozpoczynać się będą punktualnie o godzinie 20:00. Bilety nie będą potrzebne, ale po zakończonym seansie nie zapomnijcie o zabraniu swojego bagażu. 

https://www.youtube.com/watch?v=qultfnaMP50

Czeka na Was także:

➡ Ponad 300 wygodnych leżaków, puf i hamaków.
➡ Budka, w której kupicie ulubione przekąski kinomana (popcorn, nachosy itp.) oraz chłodne napoje, także alkoholowe).
➡ Ogródek restauracyjny od The Place.

Do zobaczenia na placu Europejskim!
Organizatorem jest firma Ghelamco Poland. Partnerem Kina Letniego jest Samsung Polska. Patronat medialny objęło radio Chillizet.

UWAGA: Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego w dowolnej formie w celach związanych z dokumentacją i promocją wydarzenia Kino letnie na placu Europejskim.

Źródło: informacja prasowa 

Dziennikarz

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta