• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Lily Collins, aktorka znana z takich produkcji jak Dary Anioła i Rules Don't Apply, zagra w filmie biograficznym o autorze Władcy pierścieni i Hobbita, J.R.R. Tolkienie. Aktorka tym samym zagra u boku Nicholasa Houlta (X-Men), który  wcieli się w słynnego pisarza fantasy. Collins zagra Edith Bratt, żonę Tolkiena, która stała się dla niego inspiracją do stworzenia postaci Lúthien Tinúviel i Arweny, księżniczek efów.

Akcja filmu ma rozgrywać się na początku I wojny światowej, gdy młody sierota odkrywa przyjaźń, miłość i inspirację wśród szkolnych kolegów, które popchną go do napisania największych dzieł z gatunku fantasy.

EdithBrattfot. materiały prasowe

Zobacz również: The Last Tycoon - recenzja 1. sezonu

Reżyserem produkcji jest Dome Karukoski (Dom mrocznych motyli), a scenariusz sporządzają David Gleeson (Cowboys&Angels) i Stephen Beresford (Dumni i wściekli).

Lily Collins obecnie możemy oglądać na platformie Netflix w dramacie zatytułowanym Aż do kości, a także na platformie Amazon, w serialu The Last Tycoon.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Amazon

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.