• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Serwis społecznościowy Twitter opublikował listę 5 najpopularniejszych filmów, które wywołały największy ruch wśród użytkowników i były najczęściej wspominane w tweetach. Pierwsze miejsce zajęło komiksowe widowisko od DC w reżyserii Patty Jenkins. Rankingu nie zdominowały wcale produkcje, które zarobiły najwięcej pieniędzy w kinach i nie zabrakło kilku niespodzianek, dlatego zobaczcie, jak przedstawia się całe zestawienie.

1. Wonder Woman
2. Dunkierka
3. Spider-man: Homecoming
4. Liga Sprawiedliwości
5. All Eyez On Me

Z ciekawostek warto zauważyć, że na 4. pozycji możemy znaleźć inną superbohaterską produkcję od DC Comics, która premierę będzie mieć dopiero w listopadzie, ale już wzbudza wśród kinomanów więcej zainteresowania niż większość dostępnych premier. Jednocześnie należy pamiętać, że ilość tweetów może nijak się nie przekładać na późniejszy sukces kasowy. Dowodzi tego miejsce piąte, gdzie znajduje się biografia rapera 2paca. Podczas swojego pobytu w amerykańskich kinach zarobiła ona zaledwie 45 milionów dolarów, co przy budżecie w wysokości 40 milionów nie stanowi specjalnie imponującego wyniku. W serwisie Twitter film All Eyez On Me pojawiał się głównie przez wzbudzane kontrowersje i przekłamania wobec rzeczywistości, co ostatecznie wpłynęło na ograniczoną lub też żadną dystrybucję w innych krajach.

Zobacz również: Wonder Woman - pod ostrzałem

źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.